26.01.2021

HABER ÖZETI

  • Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği'nin bugün Riva'da yaptığı toplantının ardından 14 olan yabancı sayısı, ligin ikinci yarısında 16'ya çıkarma kararı aldı.

  • Kaynar, Başkanımız Ahmet Nur Çebi'nin ilk olarak dile getirdiği ve yoğun çaba gösterdiği bu kuralı destekliyor, Türk futbolu adına hayırlı olmasını diliyoruz ifadelerini kullandı.

  • Öte yandan Beşiktaş İletişim ve Medyadan Sorumlu Başkan Danışmanı Erol Kaynar, alınan karar sonrasında sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

  • Bu durumdan olumlu olarak etkilenen takımlardan birisi de Beşiktaş oldu.

13/01/21 20:46

16 yabancı kuralı Boyd ve Hasic’i kurtardı!

TFF'nin Kulüpler Birliği ile yaptığı toplantının ardından açıkladığı 16 yabancı kuralı sonrasında Beşiktaş'ta Ajdin Hasic ve Tyler Boyd için çözüm de ortaya çıktı. 2 futbolcu da sezonun ikinci yarısında kadroda olacak. Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği'nin...

Istanbulhaber ·

16 yabancı kuralı Beşiktaş'a yaradı

Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği'nin bugün Riva'da yaptığı toplantının ardından 14 olan yabancı sayısı, ligin ikinci yarısında 16'ya çıkarma kararı aldı. Bu durumdan olumlu olarak etkilenen takımlardan birisi de Beşiktaş oldu. Siyah-beyazlılar, yabancı oyuncu...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin