03.03.2021

HABER ÖZETI

  • İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Valilik tarafından Vefa Sosyal Destek çalışmaları kapsamında hazırlanan 150 bin gıda kolisinin ilk dağıtımı için Fatih ve Zeytinburnu'nda iki aileyi ziyaret etti.

  • Daha sonra Fatih ilçesinde ikamet eden Boğa ailesine misafir olan Vali Yerlikaya'ya, Fatih Kaymakamı Kaan Peker eşlik etti.

  • Vali Yerlikaya ziyarette Rabia, Elif ve Ecrin kardeşler ile tanışarak onlarla sohbet etti.

  • Gıda kolilerimiz, bugünden itibaren Valiliğimiz ve 39 ilçe kaymakamlığımıza bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarımız tarafından ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen 150 bin aileye ulaştırılacak.

22/01/21 08:09

150 bin gıda kolisi hazırlandı, ilk teslimatı Vali Yerlikaya yaptı

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Valilik ve 39 ilçe Kaymakamlığına bağlı faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi aileler ile 65 yaş ve üzeri kimsesiz vatandaşlara ulaştırmak üzere hazırlanan 150 bin gıda kolisi dağıtımı...

Türkiye Gazetesi ·

150 bin gıda kolisi hazırlandı, ilk teslimatı Vali Yerlikaya yaptı

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Valilik tarafından Vefa Sosyal Destek çalışmaları kapsamında hazırlanan 150 bin gıda kolisinin ilk dağıtımı için Fatih ve Zeytinburnu'nda iki aileyi ziyaret etti. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Valilik ve 39 ilçe Kaymakamlığına bağlı faaliyet...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin