21.02.2019

HABER ÖZETI

  • 15 Temmuz 2016 tarihinde olan hain kalkışmada bacağına isabet eden kurşunla yaralanıp gazi olan Hakan Arslanoğlu'nun hayatı bir kurşunla olumlu yönde değişti.

  • Kaymakam Ali Akça ve Belediye Başkanı Alper Taban, gazi Hakan Arslanoğlu'na 15 Temmuz'un simgesi olan tankın üzerindeki vatandaşların yer aldığı tabloyu hediye ettiler.

  • O mücadelenin onurunu içinde taşıyan insanlarımız var Ziyarette konuşan Kaymakam Ali Akça, Ülkenin istikbal ve istiklaline sahip çıkmak üzere mücadele verildi.

  • O mücadelenin hatırlanması, bu olaylarla bir daha karşılaşmamak anlamında 15 Temmuz günü 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü olarak ilan edildi.

13/07/18 22:19

15 Temmuz gecesi hayatlarını birleştirdi

Gazinin eşi Derya Arslanoğlu, “Gazi olduğu için evlenmeyi kabul ettim” dedi.Bursa’nın İnegöl ilçesinde yaşayan Hakan Arslanoğlu ve eşi Derya Arslanoğlu’nun hayatları 15 Temmuz’la birlikte birleşti. İnegöl Kaymakam Ali Akça ve Belediye Başkanı Alper Taban, 15 Temmuz darbe...

Karar ·

15 Temmuz gecesi hayatlarını birleştirdi

Karar

15 Temmuz gecesi hayatlarını birleştirdi

15 Temmuz 2016 tarihinde olan hain kalkışmada bacağına isabet eden kurşunla yaralanıp gazi olan Hakan Arslanoğlu'nun hayatı bir kurşunla olumlu yönde değişti. Gazinin eşi Derya Arslanoğlu, "Gazi olduğu için evlenmeyi kabul ettim" dedi. Bursa'nın İnegöl ilçesinde yaşayan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin