23.08.2019

HABER ÖZETI

  • SAMSUN (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 17 yıllık AK Parti iktidarının girmiş olduğu 15 seçimden de birinci çıkması, büyük bir başarıdır.dedi.

  • Karaaslan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Terme Belediye Başkanlığına seçilen Ali Kılıç'ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

  • Bir belediye başkanının başarılı olmasındaki en önemli anahtarlarından birinin partisinin teşkilatlarıyla iyi ilişkiler kurmasından geçtiğine işaret eden Karaaslan, Bir şehirde güçlü bir başarı varsa o, birliktelikten gelmektedir.

  • Birlik ve beraberlikte sorun varsa başarı mümkün değildir.ifadesini kullandı.

20/04/19 17:39

"15 seçimden birinci çıkmak büyük başarıdır"

SAMSUN (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "17 yıllık AK Parti iktidarının girmiş olduğu 15 seçimden de birinci çıkması, büyük bir başarıdır." dedi. Karaaslan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Terme Belediye Başkanlığına seçilen Ali Kılıç'ı...

Memleket ·

"15 seçimden birinci çıkmak büyük başarıdır"

Memleket

'15 seçimden birinci çıkmak büyük başarıdır'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "17 yıllık AK Parti iktidarının girmiş olduğu 15 seçimden de birinci çıkması, büyük bir başarıdır." dedi. Karaaslan, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Terme Belediye Başkanlığına seçilen Ali Kılıç'ı makamında...

Memurlar ·

'15 seçimden birinci çıkmak büyük başarıdır'

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin