24.05.2019

HABER ÖZETI

  • İSTANBUL (AA) - İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Daire Başkanlığı ve Şiir Derneği iş birliğiyle gerçekleşen 11.

  • Caz müziğin ünlü ismi Şenay Lambaoğlu'nun da konser verdiği festivalin açılışında konuşan festivalin Onursal Başkanı Doğan Hızan, Sevgililer Günü için reklamlar yapılıyor.

  • Uluslararası İstanbul Şiir ve Edebiyat Festivali şimdiye kadar 42 ülkeden 350 şairi ağırlarken Festival, geleneksel hale gelen Şiir Hatları Vapuru ile 16 Şubat Cumartesi günü son bulacak.

  • Duran, gençlere ve çocuklara şiiri ve edebiyatı sevdirmek adına festivalin önemli olduğunu aktararak, Kalemi kendine refik edecek gençlerimizin bu festivalden ziyadesiyle istifade edeceğine inanıyorum.

12/02/19 23:23

11. Uluslararası İstanbul Şiir ve Edebiyat Festivali başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı ve Şiir Derneği işbirliğiyle düzenlenen 11. Uluslararası İstanbul Şiir ve Edebiyat Festivali başladı. Caz müziğin ünlü ismi Şenay Lambaoğlu'nun da konser verdiği festivalin açılışında konuşan festivalin Onursal Başkanı...

Istanbulhaber ·

11. Uluslararası İstanbul Şiir ve Edebiyat Festivali başladı

İSTANBUL (AA) - İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Daire Başkanlığı ve Şiir Derneği iş birliğiyle gerçekleşen 11. Uluslararası İstanbul Şiir ve Edebiyat Festivali başladı. Pera Müzesi'nde düzenlenen etkiliğin açılışında konuşan İBB Kültür Daire Başkanı Rıdvan Duran,...

Memleket ·

11. Uluslararası İstanbul Şiir ve Edebiyat Festivali başladı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin