28.06.2022

HABER ÖZETI

  • Kayseri'de açtıkları oto alım satım şirketinde piyasaya güven vererek vatandaşlardan 100 milyon TL haksız kazanç elde eden baba ve 3 oğlunun da aralarında bulunduğu 6 kişi adliyeye sevk edildi.

  • 300 milyon TL'yi bulabilir Yapılan incelemede il içinden ve dışından yaklaşık 200 müştekinin daha olabileceği değerlendirilirken, haksız kazançla elde edilen miktarın 300 milyon TL civarında olabileceği belirtildi.

  • Sağlık kontrolünden geçiren baba ve 3 oğlu, emniyete götürüldü.

  • Adliyeye sevk edilenlerden G.Y., S.Y., A.Y., F.K. ve Ö.T.tutuklanırken R.Y. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

20/05/22 18:05

100 milyon TL’lik vurgunda 5 kişi tutuklandı

Kayseri'de açtıkları oto alım satım şirketinde piyasaya güven vererek vatandaşlardan 100 milyon TL haksız kazanç elde eden baba ve 3 oğlunun da aralarında bulunduğu 6 kişiden 5'i tutuklandı. Edinilen bilgiye göre, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla...

Istanbulhaber ·

100 milyon TL’lik vurgunda gözaltı sayısı 6’ya yükseldi

Kayseri'de açtıkları oto alım satım şirketinde piyasaya güven vererek vatandaşlardan 100 milyon TL haksız kazanç elde eden baba ve 3 oğlunun da aralarında bulunduğu 6 kişi adliyeye sevk edildi. Edinilen bilgiye göre, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin