26.09.2020

HABER ÖZETI

  • Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’nın gücünün birlik ve beraberlikten kaynaklandığını belirterek, “Biz biriz ve güçlüyüz.

  • Tozlu raflarda duran kitaplarını Galatasaray'la oynanacak maça getirsinler ve geleceğe umut olsunlar.

  • Konyasporumuzun Galatasaray ile oynayacağı müsabakada geleceğimiz olan gençlerimiz için tüm taraftarlarımızın kitap getirerek geleceğin inşasına katkı sağlamasını istiyoruz” dedi.

  • Rektör Zorlu, okumadan geçen günün, yitirilmiş bir gün olduğunu ifade ederek, “Milletimizi iyi bir geleceğe hazırlamak için okumak şarttır.

23/01/20 17:21

'1 Maç, Binlerce Kitap, On Binlerce Öğrenci' kampanyasına destek çağrısı

Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ), İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Konyaspor iş birliği ile gerçekleştirilecek olan “1 Maç Binlerce Kitap On Binlerce Öğrenci” projesi ile 26 Ocak günü oynanacak olan İttifak Holding Konyaspor-Galatasaray...

Memleket ·

'1 Maç, Binlerce Kitap, On Binlerce Öğrenci' kampanyasına destek çağrısı

Memleket

Konya’da “1 Maç, Binlerce Kitap, On Binlerce Öğrenci” kampanyasına destek çağrısı

Konya Valiliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ), İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Konyaspor iş birliği ile gerçekleştirilecek olan "1 Maç Binlerce Kitap On Binlerce Öğrenci" projesi ile 26 Ocak günü oynanacak olan İttifak Holding Konyaspor-Galatasaray...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin