22.08.2019

HABER ÖZETI

  • ŞENOL GÜNEŞ'İN JOKERİ OLACAK beIN Sports'un haberine göre, Beşiktaş bu doğrultuda Atalanta'da forma giyen Berat Djimsiti'yi kadrosuna katmak istiyor.

  • Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, düzenlediği basın toplantısında hem bek hem de stoper oynayabilecek bir futbolcu transfer etmek istediklerini açıklamıştı.

  • İSVİÇRE'DE BAŞLADI, İTALYA'YA UÇTU Kariyerine İsviçre'nin Zürih takımında başlayan 1993 doğumlu oyuncu, 2016'da bedelsiz olarak Atalanta'nun yolunu tuttu.

  • Sırasıyla Avelino ve Benevento'ya kiralanan Djimsiti, bu sezon ise Atalanta kadrosunda değerlendirildi.

12/01/19 09:58

Şenol Güneş'in Atalanta'dan istediği isim

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, düzenlediği basın toplantısında hem bek hem de stoper oynayabilecek bir futbolcu transfer etmek istediklerini açıklamıştı. ŞENOL GÜNEŞ'İN JOKERİ OLACAK beIN Sports'un haberine göre, Beşiktaş bu doğrultuda Atalanta'da forma giyen...

Kral Spor ·

Şenol Güneş'in Atalanta'dan istediği isim

Kral Spor

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in istediği isim İtalya'dan!

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in savunmaya istediği çok yönlü oyuncunun, Atalanta'dan Berat Djimsiti olduğu kaydedildi. beIN Sports'un haberine göre siyah-beyazlılar, solda, stoperde ve sağda oynayabilen Arnavut oyuncu için girişimlere başladı. Bu sezon Atalanta'da...

Sporx ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin