15.12.2018

HABER ÖZETI

  • Evli ve 1 çocuk babası Şehit Uzman Çavuş Çakı'nın Amasya'nın merkeze bağlı Beldağ köyünde yaşayan ailesine oğullarının şehadet haberi yetkililer tarafından verildi.

  • Çakı'nın 24 Ağustos 2016'da Diyarbakır Lice'de şehit olan silah arkadaşlarının fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşıp İnşallah Peygamber Efendimize komşu olurlar yazdığı görüldü.

  • Askeri operasyon esnasında teröristlerce daha önceki tarihlerde döşenmiş olan mayın/EYP'ye temas sonucunda meydana gelen patlamada 2 asker olay yerinde şehit olmuş, 2'si ağır 5 asker ise yaralanmıştı.

13/03/18 19:14

Şehit uzman çavuş'un ailesine şehadet haberi verildi

Diyarbakır'ın Dicle ilçesi kırsalında terör örgütü PKK'ya yönelik yürütülen operasyonda el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Amasyalı Jandarma Uzman Çavuş Kadir Çakı'nın ailesine oğullarının şehadet haberi verildi. Evli ve 1 çocuk babası Şehit Uzman...

Memurlar ·

Şehit uzman çavuş'un ailesine şehadet haberi verildi

Memurlar

Şehit ateşi Amasya’ya düştü

Diyarbakır'ın Dicle ilçesi kırsalında terör örgütü PKK'ya yönelik yürütülen operasyonda el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Amasyalı Jandarma Uzman Çavuş Kadir Çakı'nın ailesine oğullarının şehadet haberi verildi. Evli ve 1 çocuk babası Şehit Uzman Çavuş...

Istanbulhaber ·

Şehit ateşi Amasya’ya düştü

Istanbulhaber

Şehit ateşi Amasya’ya düştü!

Evli ve 1 çocuk babası Şehit Uzman Çavuş Çakı'nın Amasya'nın merkeze bağlı Beldağ köyünde yaşayan ailesine oğullarının şehadet haberi yetkililer tarafından verildi.

İhlas Haber Ajansı ·

Şehit ateşi Amasya’ya düştü!

İhlas Haber Ajansı

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin