08.12.2021

HABER ÖZETI

  • Şahinbey İlçe Kaymakamı Tahir Şahin, Şahinbey Belediyesi'nin vatandaşlara önemli katkıları olduğunu belirterek Valimiz Davut Gül'ün önderliğinde Şahinbey Belediyemizin katkılarıyla Şahinbey'de yaşam değişti.

  • 'Verimi artırmamız gerekiyor' Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ekilmeyen alanın kalmadığını bu nedenle verim artışını arttıracak çalışmalar yapılması gerektiğini belirterek, Birkaç gün önce arpa, buğday tohumu dağıtımını başladık.

  • Sadece bir yılda 20 bin öğrenci artışının olduğu bir ilçede yaşıyoruz.

  • Şimdi alternatif olarak Tarım Kredi Kooperatifleri Müdürlüğümüzün yemini de çiftçilerimize alternatif olarak sunacağız.

20/10/21 17:10

Şahinbey’de çiftçilere 13 bin ton gübre desteği sağladı

Çiftçilere yönelik desteğini sürdüren Şahinbey Belediyesi, tarımsal üretimi arttırmak ve çiftçileri desteklemek adına beş yıldan bu yana 13 bin 70 ton gübre dağıtımı gerçekleştirdi. Şahinbey ilçesindeki çiftçilere 13 bin 110 ton arpa, buğday ve mercimek, 13 bin 70 ton gübre,...

Istanbulhaber ·

Şahinbey Belediyesinden çiftçilere destek

Şahinbey Belediyesince bugüne kadar çiftçilere yönelik gerçekleştirilen 250 milyon liralık destekle bölgedeki tarım yapılan arazilerde büyük artış yaşandı.

Son haberler ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin