17.01.2021

HABER ÖZETI

  • Ege Bölgesi'nde ilk kez Yunusemre Belediyesi tarafından hizmete açılan Millet Kıraathanesi, başta öğrenciler olmak üzere her yaş grubundan insanlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

  • Millet kırathanelerinin sayısı artacak Kıraathane kelimesinin okuma evi anlamına geldiğine dikkati çeken Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Millet Kıraathaneleri, Cumhurbaşkanımızın önderliğinde yol almış çok özel bir projedir.

  • Mehmet Çerçi, öğrencilerin kıraathaneye olan ilgisinden memnun olduklarını vurgulayarak, Öğrencilerimiz tarafından kıraathanemize ilgi yoğun.

  • Millet Kıraathanelerinin açılalı kısa bir süre olmasına rağmen 9 bin 856 kayıtlı üyeye sahip olurken, bu sayı her geçen gün artıyor.

18/11/19 16:20

Şahinbey belediyesi’nin Millet Kıraathanelerine yoğun ilgi

Şahinbey Belediyesi, tarafından yaptırılan millet kıraathaneleri öğrenciler ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görürken, eğitime önemli katkı sağlıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın halkın sosyal ve kültürel hayatına katkı sağlayacak projelerinden biri olan "Millet...

Istanbulhaber ·

Millet Kıraathanesi kitap bağışlarını bekliyor

Yunusemre Belediyesi tarafından hizmete açılan ve öğrencilerin uğrak yeri olan Millet Kıraathanesi, kitap bağışlarını bekliyor. Ege Bölgesi'nde ilk kez Yunusemre Belediyesi tarafından hizmete açılan Millet Kıraathanesi, başta öğrenciler olmak üzere her yaş grubundan insanlar...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin