24.02.2020

  • Rabbim ibadetlerini kabul eylesin Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, genç yaşta Umreye gitmenin çok önemli olduğuna dikkati çekerek Öncelikle Rabbim sağlıklı bir şekilde gidip gelmeyi nasip eylesin.

  • Yeni çiftler Umre yolcusu Şahinbey Belediyesi'nin düzenlediği Evlilik Okulu projesine katılan ve yeni evlenecekler çiftler arasından çekilen kura sonrasında isimleri belirlenen 7 çiftte öğrencilerle birlikte Umreye gitti.

  • 524 öğrenci Umre'ye gitti Şahinbey Belediyesi, 2017 yılında başlattığı proje kapsamında Peygamber Efendimiz (S.A.V) Siyer-i Nebi kitabından sınava girerek okullarında birinci olan 49 öğrenciyi Umre'ye göndermişti.

  • Ayrıca bizim her ay yapmış olduğumuz Evlilik Okulu sertifika töreninde çektiğimiz kuralar sonrasında ismi çıkan 14 çiftimizin 7'si öğrencilerimizle, 7'si ise Şubat ayında gidip ibadetlerini yapıp gelecekler.

20/01/20 16:13

Şahinbey 164 öğrenciyi umreye uğurladı

Şahinbey Belediyesi, "İyi Müslüman" kitabından sınava girerek okullarında 1'inci, 2'nci ve 3'üncü olan 164 öğrenciyi daha Umre'ye uğurlarken projenin dördüncü yılında toplamda 524 öğrenci Umre'ye gönderilmiş oldu. Gaziantep Valiliği, Şahinbey Belediyesi, İl Milli Eğitim...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin