31.05.2020

HABER ÖZETI

  • Bilecik Belediyesi Sanat Akademisi müzisyenleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında evlerinde kalanlara moral aşılamak amacıyla üstü açık özel otobüste konser veriyor.

  • Tüm Türkiye'de olduğu gibi Bilecik'te Korona virüs Covid-19 salgınına karşı evde kalırken, sokak ve caddeler boş kaldı.

  • Sosyal izolasyon için evden çıkmayanların moralini artırmayı amaçlayan müzisyenler, üzeri açık otobüsle dolaşarak, kenttin cadde ve sokaklarında şarkılar söylüyor.

  • Maske takarak tedbir alan yaklaşık 10 kişilik grup, otobüste de sosyal mesafeyi koruyacak şekilde oturuyor.

09/04/20 17:19

Üstü açık otobüsle sokak sokak gezerek, konser veriyorlar

Bilecik'te sokağa çıkamayan vatandaşlar için üstü açık otobüsle sokak sokak gezerek, konser veriyorlar. Cama çıkan vatandaşlar şarkılara katılarak, bir nebze moral buldu. Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen "Evde Kal Konserleri" ile Bilecikliler, balkon ve pencerelerinden...

Istanbulhaber ·

Bilecik sokaklarında 'otobüsten konser' ile vatandaşlara moral veriyorlar

Bilecik Belediyesi Sanat Akademisi müzisyenleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında evlerinde kalanlara moral aşılamak amacıyla üstü açık özel otobüste konser veriyor. Sosyal izolasyon için evden çıkmayanların moralini artırmayı amaçlayan müzisyenler,...

Memurlar ·

Bilecik sokaklarında 'otobüsten konser' ile vatandaşlara moral veriyorlar

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin