24.03.2018

HABER ÖZETI

  • Tiyatro sanatçısı ve Talk Show programı sunucusu Onur Yaprakçı (24), geçtiğimiz günlerde bir soruşturma dosyasıyla ilgili ifade vermek üzere Anadolu Adalet Sarayı'na geldi.

  • Oyuncu Yaprakçı'nın cebinden bir cüzdan içerisinde polis rozeti ve arka kısmında 'sahtedir' yazan polis kimliği çıktı.

  • Kimlik için de, 'polis kimliğimi o?' deyince, ben de Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Kimlik kartını çıkartarak arkasında bulunan 'sahtedir' ibaresini gösterdim.

  • İfadesi alınan Yaprakçı, arkadaşlar arasında espri yapma amaçlı olarak kendisinin düzenlediği polis kimliğini taşıması ve bulundurmasında suç kastı olmadığını söyledi.

11/01/17 23:25

Oyuncu Onur Yaprakçı sahte polis kimliği ile yakalandı

Ünlü tiyatro oyuncusu ve Talk Show'cu Onur Yaprakçı'nın (24) üzerinde bulunan sahte polis kimliği ve rozeti başına dert oldu. Anadolu Adalet Sarayı'na girerken üzerinde bulunan polis rozetinin X Ray cihazından geçerken sinyal vermesi üzerine arama yapıldı. Oyuncu Yaprakçı'nın...

F5 Haber ·

Oyuncu Onur Yaprakçı sahte polis kimliği ile yakalandı

F5 Haber

Ünlü Talk Show sunucusu karakolluk oldu

Tiyatro sanatçısı ve Talk Show programı sunucusu Onur Yaprakçı, espri amaçlı düzenlediği polis rozeti ve arka kısmında ‘sahtedir' yazan polis kimliği ile Anadolu Adalet Sarayı'na girmeye çalışınca karakolluk oldu. Tiyatro sanatçısı ve Talk Show programı sunucusu Onur...

F5 Haber ·

Ünlü Talk Show sunucusu karakolluk oldu

F5 Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin