27.01.2022

HABER ÖZETI

  • Trump'ın başkanlık döneminde Oval Ofis'teki doktoru olarak da bilinen Öz, Başkanlık Spor, Fitness ve Beslenme Konseyinde de yer almıştı.

  • Mehmet Öz'ün adaylık açıklamasının bu gece Fox News Channel'ın Hannity adlı talk show programından yapılması bekleniyor.

  • Uzun süredir ABD'nin New Jersey kentinde ikamet eden 61 yaşındaki Öz, eski ABD Başkanı Donald Trump tarafından onaylanan mevcut adayın yarıştan çekilmesiyle Pensilvanya eyaletinden seçim yarışına giriyor.

  • Öz, kendisi için Ülkemizin hastalıklarını iyileştirmek için adım atan dünya çapında bir cerrah, savaşçı ve sağlık savunucusuyum ifadelerini kullandı.

30/11/21 23:31

Ünlü Türk doktor Mehmet Öz, ABD Senatosu için adaylığını açıkladı

ABD'de yaşayan ünlü kalp cerrahı ve televizyon programı sunucusu Mehmet Öz, Pensilvanya eyaletinden Senato'ya girebilmek için eski ABD Başkanı Donald Trump'ın partisi Cumhuriyetçi Parti'den aday olduğunu açıkladı. ABD'de yaşayan ünlü kalp cerrahı ve televizyon programı...

Istanbulhaber ·

ABD’de ünlü Türk doktor Mehmet Öz siyasete atılıyor

ABD'de yaşayan ünlü kalp cerrahı ve televizyon programı sunucusu Mehmet Öz'ün eski ABD Başkanı Donald Trump'ın partisi Cumhuriyetçi Parti'den aday olarak Senato'ya girmek için yarışacağı ifade edildi. ABD'de "The Dr. Oz Show" programının sunucusu olarak tanınan ünlü kalp...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin