24.01.2021

HABER ÖZETI

  • Müzik dünyasının en iyi bas gitaristlerinden birisi olan İsmail Soyberk’in dün geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda ettiği öğrenildi.

  • Sezen Aksu, Joan Baez, Aziza Mustafa Zadeh, Erkan Oğur, Hasan Cihat Örter, Eşref Ziya ve daha birçok sanatçıyla Türkiye ve dünya turneleri yaptı.

  • Ailesine sabır diliyorum” derken, Fettah Can ise “İsmail abi gerçek bir beyefendi ve yeri dolmayacak bir müzisyendi Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun” ifadelerine yer verdi.

  • Müzik camiasından birçok ünlü isim de 67 yaşında vefat eden Soyberk için paylaşımlarda bulundu.

13/01/21 16:12

Ünlü müzisyen İsmail Soyberk hayatını kaybetti

Müzik dünyasının en iyi bas gitaristlerinden birisi olan İsmail Soyberk’in dün geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda ettiği öğrenildi. Müzik camiasından birçok ünlü isim de 67 yaşında vefat eden Soyberk için paylaşımlarda bulundu. Şarkıcı Sıla Gençoğlu sosyal medya hesabı...

Türkiye Gazetesi ·

Müzisyen İsmail Soyberk’ten kötü haber

Türk müzik camiasında en iyi bas gitaristlerinden biri olarak gösterilen İsmail Soyberk’ten acı haber geldi. Ünlü müzisyen geçirdiği kalp krizi nedeniyle 67 yaşında hayatını kaybetti. Soyberk, geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybederken 80'li ve 90'lı yıllarda binlerce...

Yeniçağ Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin