12.08.2020

HABER ÖZETI

  • Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı (ÜniAr), salgın sürecinde, 18 bin öğrencinin katıldığı araştırmayla üniversitelerin uzaktan eğitimle ilgili karnelerini çıkardı.

  • Öğrencilerin sadece yüzde 30'u dijital içeriklerin ve sunum, ders notu gibi öğretim materyallerinin dersin amacıyla örtüştüğünü ifade etti.

  • Evlerinden dahi bilgilendirmeyen binlerce hocanın bulunduğunu belirten öğrencilerin sadece yüzde 40’ı hocalarına e-Posta gibi imkânlarla ulaşabildi.

08/04/20 07:55

Üniversite hocaları teknolojiye uzak

Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı (ÜniAr), salgın sürecinde, 18 bin öğrencinin katıldığı araştırmayla üniversitelerin uzaktan eğitimle ilgili karnelerini çıkardı. "Gençler dersler nasıl gidiyor" sloganı ile yürütülen araştırmaya, 111 devlet ve 52 vakıf olmak üzere 163...

Memurlar ·

Üniversite hocaları teknolojiye uzak

Memurlar

Üniversite hocaları teknolojiye uzak

Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı (ÜniAr), salgın sürecinde, 18 bin öğrencinin katıldığı araştırmayla üniversitelerin uzaktan eğitimle ilgili karnelerini çıkardı. “Gençler dersler nasıl gidiyor” sloganı ile yürütülen araştırmaya, 111 devlet ve 52 vakıf olmak üzere 163...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin