24.09.2020

HABER ÖZETI

  • Adıyaman'da öğrenim gören özel eğitim öğrencilerine yönelik eğitim hizmetlerinin kalitesini artırmak amacıyla TOKİ İlk ve Ortaokulu bünyesinde destek eğitim odası açıldı.

  • Adıyaman Üniversitesi öğrencilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Aykut Pekmez, öğrencilerle sohbet ederek, mesleki bilgi, birikim ve tecrübelerini anlattı.

  • Tasarımı yenilenen destek eğitim odalarıyla, fiziki olarak daha konforlu ve içinde barındırdığı eğitim materyalleriyle öğrencilerin eğitimlerine daha elverişli bir ortam sağlanması hedefleniyor.

13/12/19 17:15

Üniversite öğrencileri Vali Aykut Pekmez’e ziyaret

Adıyaman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nde okuyan10 kişilik öğrenci gurubu Vali Aykut Pekmez'i makamında ziyaret etti. Adıyaman Üniversitesi öğrencilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Aykut Pekmez, öğrencilerle...

Istanbulhaber ·

Özel öğrenciler için destek eğitim odasının açılışı yapıldı

Adıyaman'da öğrenim gören özel eğitim öğrencilerine yönelik eğitim hizmetlerinin kalitesini artırmak amacıyla TOKİ İlk ve Ortaokulu bünyesinde destek eğitim odası açıldı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okullarda, tam zamanlı kaynaştırma yoluyla eğitimlerine devam eden...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin