07.06.2020

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: Üniversite öğrencileri insansız hava aracı ve hidrojenle çalışan otomobil yaptı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Sponsor kuruluşların temsilcilerininde katıldıkları uğurlama töreninde projelerle ilgili açıklamada bulunan İSTE Rektörü Prof.

  • Oldukça heyecanlı oldukları gözlenen öğrenciler yarışma öncesi ekip arkadaşları ile birlikte proje araçlarının son kontrollerini yaptılar.

  • Geçen yıl yarışmaya bir otomobille katıldıkları belirten Rektör Dereli, Bu sene üç ekiple finale kaldık ve daha iddialıyız.katıldığımız iki otomobilden birisi elektrikli, diğeri de hidrojenli olarak çalışmaktadır.

13/09/19 18:56

Üniversite öğrencileri insansız hava aracı ve hidrojenle çalışan otomobil yaptı

Şu an buradasınız: Üniversite öğrencileri insansız hava aracı ve hidrojenle çalışan otomobil yaptı - Haber Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

İskenderun’da üniversite öğrencileri insansız hava aracı ve hidrojenle çalışan otomobil yaptı

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) öğrencileri tarafından hazırlanan insansız hava araçları ve hidrojenle çalışan otomobil Teknofest'te yarışmak üzere İzmit'e gönderildi. Hatay'ın İskenderun ilçesinde bulunan İSTE kampüsünde 9 aylık çalışmanın ardından üretilen insansız...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin