03.04.2020

HABER ÖZETI

  • Kayseri Ülkü Ocakları Asena Teşkilatı tarafından düzenlenen Şehadetinin 5. Yılında Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Fotoğraf Sergisi Cumhuriyet Meydanı'nda açıldı.

  • Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği sergiyi, Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Turan ziyaret etti.

  • Fırat Yılmaz Çakıroğlu ismini yaşatmak ve hafızalardan silinmemesi için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını belirten Turan, O zaman içimize düşen ateş, yine aynı ve şiddetini koruyor.

  • Biz istiyoruz ki insanlar bunu sağ, sol veya basit bir öğrenci kavgası olarak görmesin, Fırat kardeşimizi idealleri olan hayalleri olan bir genç olarak bilsinler istiyoruz.dedi.

17/02/20 15:28

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı'ndan "Çakıroğlu" sergisi

KAYSERİ (AA) - Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı, Ege Üniversitesinde 5 yıl önce öğrenciler arasında çıkan kavgada öldürülen Fırat Yılmaz Çakıroğlu anısına fotoğraf sergisi açtı. Cumhuriyet Meydanı'nda açılan sergiyi gezen Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Turan, burada...

Memleket ·

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı'ndan "Çakıroğlu" sergisi

Memleket

‘Fırat Yılmaz Çakıroğlu’ Sergisi’ne yoğun ilgi

Kayseri Ülkü Ocakları Asena Teşkilatı tarafından düzenlenen "Şehadetinin 5. Yılında Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu" Fotoğraf Sergisi açıldı. Sergiyi ziyaret eden Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Turan, "Nice Fırat'lar yetiştirmeye ant içtik" dedi. Kayseri Ülkü Ocakları Asena...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin