23.08.2019

HABER ÖZETI

  • Keşke mümkün olsa da tarafsız gözlemciler otursalar Ankara ve İstanbul'u yeniden saysalar, emin olun sonuç çok daha değişir.dedi.

  • Kayseri'den 6 ay boyunca uzak kaldığını ve seçim sürecinin yoğunluğundan bahseden Özhaseki, Ankara'yı sokak sokak, mahalle mahalle gezdiklerini, AK Parti'yi temsil etmeye çalıştıklarını söyledi.

  • Çeşitli ziyaretler kapsamında Kayseri'ye gelen Özhaseki, partisinin il başkanlığı binası önünde gazetecilere açıklamalarda bulundu.

  • Elimden geleni yaptım ancak sonucu Allah takdir ediyor.diyen Özhaseki, şunları kaydetti: Seçimlerin kazanılıp kaybedilmesi sadece adayla ilgili olan bir iş değil.

16/04/19 03:42

Özhaseki: Keşke Ankara ve İstanbul'u yeniden saysalar

Kayseri'den 6 ay boyunca uzak kaldığını ve seçim sürecinin yoğunluğundan bahseden Özhaseki, Ankara'yı sokak sokak, mahalle mahalle gezdiklerini, AKP'yi temsil etmeye çalıştıklarını söyledi. Bir gazetecinin "İlk defa bir seçim kaybettiniz. Ne düşünüyorsunuz?" sorusu üzerine...

Istanbulhaber ·

Özhaseki: Ankara oylar yeniden sayılsa sonuç değişir

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Biz güçlü bir partiyiz ancak sandıklara sahip çıkma konusunda bu seçimlerde biraz yetersiz kaldığımızı kendimiz de görüyoruz. Bunu da değerlendiriyoruz zaten. Çünkü her açılan sandıkta bizim oyumuz artıyor, karşı tarafın...

Memurlar ·

Özhaseki: Ankara oylar yeniden sayılsa sonuç değişir

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin