06.08.2021

HABER ÖZETI

  • Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, 17 Eylül 2019'da haksız yere işten çıkartılan 10 işçinin, 1 Kasım 2019 itibarıyla işlerine yeniden başladığını bildirdi.

  • Konuşmasının başında sendika hakkında bilgi veren Toruntay, azim ve kararlılıkla devam ederek temsil ettiği üyelerin hak ve menfaatlerini kararlıkla koruyacaklarını bildirdi.

  • Başkan Yavaş, sözünde durdu ve şu an iş kıyafetleriyle aramızda bulunan 10 kardeşimiz, 1 Kasım 2019'da tekrar işlerinin başına geçtiler.

  • Üyelerimizin çocuklarına 2 yıllık ve 4 yıllık üniversitede okuyan öğrencilere her yıl eğitim yardımı yapıyoruz.

12/11/19 17:22

Öz Taşıma İş Sendika Genel Başkanı Toruntay: "Sendikamızın yetkili olduğu belediyelerde ne sendikal baskı ne de haksız yere işçi çıkışı olmamıştır"

Öz Taşıma İş Sendika Genel Başkanı Mustafa Toruntay, "Öz Taşıma İş Sendikamızın yetkili olduğu belediyelerde ne sendikal baskı ne de haksız yere işçi çıkışı olmamıştır" dedi. Toruntay, 31 Mart yerel seçimleri ardından bazı belediyelerde yaşanan sendika değiştirme baskısı...

Istanbulhaber ·

Ankara Büyükşehir Belediyesinden haksız işten atılan 10 işçi geri döndü

Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, 17 Eylül 2019'da haksız yere işten çıkartılan 10 işçinin, 1 Kasım 2019 itibarıyla işlerine yeniden başladığını bildirdi. Toruntay, sendika genel merkezinde yaptığı açıklamasına, haksız yere işçi ve memurların görevlerinden...

Memurlar ·

Ankara Büyükşehir Belediyesinden haksız işten atılan 10 işçi geri döndü

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin