24.09.2020

HABER ÖZETI

  • 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın karar duruşmasına kazada yaralanan Ramazan Göçer, hayatını kaybeden Zeynep Göçer'in yakınları ile taraf avukatları katıldı.

  • Kaza, 16 Ekim 2016'da Kepez ilçesi Dumlupınar Bulvarı'nda meydana geldi.

  • Mahkeme heyeti sanığa 3 yıl 4 ay hapis cezası vererek, sanığın hapis cezası karşılığında 24 bin 300 lira ceza ödemesine ve ehliyetine bir yıl süreyle el konulmasına hükmetti.

  • Daha önce Asliye Ceza Mahkemesinde başlanan yargılamada, verilen görevsizlik kararının ardından dosya Antalya 1. Ağır Ceza Mahkemesine gönderilmişti.

12/09/19 14:21

Ölümlü ve yaralamalı trafik kazasına "24 taksitli" ceza

ANTALYA (AA) - Antalya'da bir kişinin ölümü, bir kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan trafik kazası sonrası yargılanan sanığa verilen 3 yıl 4 ay hapis cezası, 24 bin 300 liraya çevrilerek 24 taksitle ödenmesine hükmedildi. 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın karar...

Memleket ·

Ölümlü ve yaralamalı trafik kazasına "24 taksitli" ceza

Memleket

Bir kişinin ölümüne neden olan yüzme antrenörüne 3 yıl hapis

Antalya'da bir kişinin ölümüne, bir kişinin de yaralanmasına sebep olduğu iddia edilen yüzme antrenörünü için karar açıklandı. Mahkeme heyeti sanığa 3 yıl 4 ay hapis cezası vererek, sanığın hapis cezası karşılığında 24 bin 300 lira ceza ödemesine ve ehliyetine bir yıl süreyle...

Memurlar ·

Bir kişinin ölümüne neden olan yüzme antrenörüne 3 yıl hapis

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin