03.07.2020

HABER ÖZETI

  • Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda öğretmenlerin bireysel, mesleki ve alan gelişimlerinin desteklenmesine yönelik etkinlik temelli uygulamaya dayalı yeni bir mesleki gelişim programı hazırlanmıştır.

  • Eğitim-İş, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün eğitim neferlerinin kalesidir.

  • Demokrasinin olmazsa olmazı emek örgütleri de bu saldırılardan payını almış, en ufak bir hak talebi, iktidar ve yandaşları tarafından yaftalamaya, yargılanmaya, iftiralara maruz bırakılmıştır.

  • 3. Okul Dışı Öğrenme Etkinlikleri: Okul dışı öğrenme ortamlarında işlenecek ders ve kazanımlara uygun yeni etkinliklerin üretilmesi ve paylaşılması.

18/10/19 23:59

Öğretmenlerin 2019 yılı Kasım ayı mesleki çalışma programı belli oldu

Milli Eğitim Bakanlığı, 2019 yılı Kasım Ayı Mesleki Çalışma Programını açıkladı. İşte MEB'in yayımladığı açıklama T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖĞRETMEN YETİŞTİRME VE GELİŞTİRME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENLERİN 2019 KASIM DÖNEMİ MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMI ANKARA 2019...

Memurlar ·

Eğitim-İş 14. yılını kutladı

Ülkenin, Cumhuriyet'e ve değerlerine saldırılara, terör örgütlerinin tehditlerine, FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz hain darbe girişimine ve daha sayısız acı olaya yakın tarihte maruz kaldığını, bu ülkede kalbi vatanıyla atan her yurttaşın kendi ve ülkesinin geleceğinden endişe...

Corum Haber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin