10.04.2020

  • Manisa'nın Alaşehir ilçesinde İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Hayalin Uçmak Olsun (ALAFEST) adlı projesi Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan 18 bin lira destek aldı.

  • 18 bin lira destek alan proje ile öğrenciler Model Uçak, Roket ve Radyo Kontrollü Model Uçak başlıkları altında hazırlayacakları model uçaklarla yarışmalara katılacak.

  • Öğrencilerimiz ve öğretmenimiz Hasan Ersin tarafından hazırlanan Model Uçak projemiz bakanlık tarafından kabul edilerek, Alaşehir'e yaptığımız ve yapacağımız ürünlerle Alaşehirimize 18 bin civarında para desteği geldi.

  • Alaşehirli öğrencilerin başarısının kendilerini mutlu ettiğini belirten Alaşehir Belediye başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Okullarımızın bu tür etkinliklerinde almış oldukları başarılar bizleri mutlu ediyor.

11/02/20 09:30

Öğrencilerin model uçak projesine bakanlıktan destek

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin "Hayalin Uçmak Olsun (ALAFEST)" adlı projesi Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan 18 bin lira destek aldı. Öğrenciler aldıkları desteklerle hazırlayacakları model uçaklarla yarışmalara katılacak. Alaşehir...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin