06.06.2020

  • Çumra Devlet Hastanesi’ne bağlı ağız ve diş sağlığı hizmeti verecek olan 5 ünitli yeni binada ve Çumra 1 Nolu 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun taşınacağı alanda da incelemelerde bulunan Prof.

  • Koç ve beraberindeki heyet bu toplantının ardından da Çumra Devlet Hastanesi’nde çalışan temizlik ve güvenlik görevlileri ile bir araya geldiler.

  • Takım içinde başarı hep birlikte olunursa sağlanır, herhangi bir yerdeki aksaklık tüm hastanenin başarısızlığına neden olur” diyerek takım ruhu ile hareket etmenin ve kurumsal bilinci oluşturmanın önemine değindi.

  • Koç, Çumra sağlığı adına yeni projelerin de hayata geçirileceğini de sözlerine ekleyerek sağlık çalışanlarının, çalışma ortamlarını en verimli hale getirme gayreti gösterdiklerini belirtti.

18/09/19 20:19

Çumra sağlığı adına önemli projeler

Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, hizmet başkan ve yardımcıları ile birlikte Çumra’da bulunan sağlık tesislerinde incelemeler yaparak çalışanlar ile istişarelerde bulundu. Çumra Devlet Hastanesi’ne bağlı ağız ve diş sağlığı hizmeti verecek olan 5 ünitli yeni binada...

Memleket ·

Çumra sağlığı adına önemli projeler

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin