29.03.2020

HABER ÖZETI

  • Çorum, kısa adı DOKAP olan Doğu Karadeniz Kalkınma İdaresi Programı'na dahil edildi.

  • AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu'nun da aralarında bulunduğu yaklaşık 50 kişilik milletvekili grubu, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile kahvaltı programında bir araya geldi.

  • 'DOKAP nedir' Merkezi Giresun olan DOKAP Başkanlığı Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun Trabzon ve Tokat, illerinin kalkınmasına hız vermek amacıyla KHK ile kurulmuş, 2012 Nisan ayında faaliyetlerine başlamıştır.

  • Kavuncu'yu dinleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çorum ve Amasya'nın DOKAP'a dahil edilmesine dair talebine'Çorum ve Amasya'ya hayırlı olsun karşılığını verdi.

27/02/20 15:24

Çorum ve Amasya DOKAP programına alındı

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu’nun da aralarında bulunduğu yaklaşık 50 kişilik milletvekili grubu, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile kahvaltı programında bir araya geldi.  Toplantıda söz alan AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, geçtiğimiz aylarda...

Corum Haber ·

Çorum ve Amasya DOKAP programına alındı

Corum Haber

Çorum ve Amasya DOKAP programına alındı

Çorum, kısa adı DOKAP olan Doğu Karadeniz Kalkınma İdaresi Programı'na dahil edildi. AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu'nun da aralarında bulunduğu yaklaşık 50 kişilik milletvekili grubu, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile kahvaltı programında bir araya...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin