18.09.2020

HABER ÖZETI

  • Bu kapsamda içme suyunda yüzde 10 indirim yapma kararı aldıklarını kaydeden Aşgın, Çorum Belediyesi olarak her zaman hemşehrilerimizin yanındayız.

  • Aşgın, yaptığı yazılı açıklamada, kış mevsiminde vatandaşların başta ısınma olmak üzere çeşitli alanlarda giderlerinin arttığını, bu nedenlevatandaşları bir nebze olsun rahatlatabilmek için katkı sunmak istediklerini belirtti.

  • Şubat ayından itibaren başlayacak indirim Ramazan ayı sonrasında 1 Haziran'a kadar devam edecek.ifadelerini kullandı.

  • Halil İbrahim Aşgın, öte yandan gaziler, şehit yakınları, dul ve yetimlerin içme suyundan % 50 oranında indirimden faydalanmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

23/01/20 14:35

Çorum Belediyesi su fiyatlarında yüzde 10 indirim yapacak

Aşgın, yaptığı yazılı açıklamada, kış mevsiminde vatandaşların başta ısınma olmak üzere çeşitli alanlarda giderlerinin arttığını, bu nedenle vatandaşları bir nebze olsun rahatlatabilmek için katkı sunmak istediklerini belirtti. Bu kapsamda içme suyunda yüzde 10 indirim...

Corum Haber ·

Çorum Belediyesi su fiyatlarında yüzde 10 indirim yapacak

Corum Haber

Çorum’da içme suyu fiyatlarında indirim

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, su fiyatlarında yüzde 10 indirim kararı aldıklarını açıkladı. Kış aylarıyla birlikte vatandaşın hem ısınma hem de diğer gider kalemlerinin arttığını, vatandaşın cebini rahatlatmak istediklerini belirten Başkan Aşgın, "Çorum...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin