02.04.2020

HABER ÖZETI

  • Malatya'nın Yeşilyurt İlçesi Jandarma Komutanlığınca Trafik Dedektifleri Projesi kapsamında, Farabi Ortaokulu ve Şehit Koray Seçkin İlkokulunda eğitim gören bin 40 öğrenciye trafik eğitimi verildi.

  • Altıntaş Milli Eğitim Müdürü Numan Tanrıkulu, Ülkemizde trafik kurallarını bilmemenin ve o kurallara uymamanın bedelini çok acı bir şekilde maddi, manevi kayıplarla ödendiğimizi biliyoruz.

  • Astsubay Murat Dilek, ağaç yaş iken eğilir prensibiyle çocuklara daha güvenli bir trafik ortamı sağlamak için trafik eğitimine erken yaşta başlamanın kuralların daha iyi benimsenmesine fayda getireceğini uygulamalarla anlattı.

  • Proje ile, okul öncesi eğitim alan öğrencilere trafik dersi, öğretmenleri tarafından verilirken, öğrencilerin gelecek hayatlarına yön vermesi ve trafik kurallarına uyan bilinçli bir toplum oluşması hedefleniyor.

21/02/20 15:00

Çocuklara trafik eğitimi verildi

Malatya'nın Yeşilyurt İlçesi Jandarma Komutanlığınca Trafik Dedektifleri Projesi kapsamında, Farabi Ortaokulu ve Şehit Koray Seçkin İlkokulunda eğitim gören bin 40 öğrenciye trafik eğitimi verildi. Trafik Tim Komutanı Jandarma Astsubay Murat Dilek tarafından hazırlanan...

Istanbulhaber ·

Öğrencilere oyunlarla trafik kuralları öğretiliyor

Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde, Anaokulu öğrencilerine her gün sınıflarında 20 dakikalık oyunlarla öğretmenleri tarafından trafik kuralları öğretiliyor. Proje ile, okul öncesi eğitim alan öğrencilere trafik dersi, öğretmenleri tarafından verilirken, öğrencilerin gelecek...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin