23.08.2019

HABER ÖZETI

  • MAHMUT ÖZAY Çıkan cevaplar özetle şöyle: * Katılımcıların %81’i çocukların teknoloji ürünleriyle vakit geçirmesine izin verirken %15’i sadece tatil dönemlerinde izin veriyor.

  • Buna rağmen katılımcıların %32'si çocuklarının yemek yerken tablet kullandığını dile getirirken, %68i ise yemek yerken tablet kullanmadığını ifade etti.

  • * %63’ü çocukları için ders ve oyun oynama saatleri belirlerken %6’sı belirlemediğini, %21’i günden güne farklılık gösterdiğini, %10’u ise kendisinin karar verdiğini söyledi.

23/04/19 08:22

Çocukların ilk tercihi hala sokak

Çıkan cevaplar özetle şöyle: * Katılımcıların %81'i çocukların teknoloji ürünleriyle vakit geçirmesine izin verirken %15'i sadece tatil dönemlerinde izin veriyor. * %63'ü çocukları için ders ve oyun oynama saatleri belirlerken %6'sı belirlemediğini, %21'i günden güne...

Memurlar ·

Çocukların ilk tercihi hala sokak

Memurlar

Çocukların ilk tercihi hâlâ sokak

MAHMUT ÖZAY Çıkan cevaplar özetle şöyle: * Katılımcıların %81’i çocukların teknoloji ürünleriyle vakit geçirmesine izin verirken %15’i sadece tatil dönemlerinde izin veriyor. * %63’ü çocukları için ders ve oyun oynama saatleri belirlerken %6’sı belirlemediğini, %21’i...

Türkiye Gazetesi ·

Çocukların ilk tercihi hâlâ sokak

Türkiye Gazetesi

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin