25.05.2020

HABER ÖZETI

  • Buna göre Sinosure, TVF’nin, cari açığın azaltılmasına dönük enerji, petrokimya ve madencilik sektörlerindeki projelerine Çinli yatırımcı, müteahhit ve finansal kurumları tavsiye edecek.

  • Sinosure ayrıca ilgili projelerin finansman şartlarına bağlı olarak 5 milyar ABD dolarına kadar sigorta desteği de sunabilecek.

  • Sinosure CEO'su Wang Tingke ise belgenin TVF ve Sinosure arasındaki iş birliğini derinleştirecek önemli bir kilometre taşı olduğunu söyledi.

  • TVF CEO'su Zafer Sönmez, Türkiye'nin güçlü bir ticaret ve iş ortağı olan Çin ile iş birliğimizi yeni bir aşamaya getirmekten mutluluk duyuyoruz.

27/03/20 07:02

Çin ile 5 milyar $'lık 'varlık' imzası

Çin ile işbirliği Bu hafta imzalanan belgeye göre Sinosure, TVF'nin cari açığın azaltılmasına dönük enerji, petrokimya ve madencilik sektörlerindeki projelerine Çinli yatırımcı, müteahhit ve finansal kurumları tavsiye edecek. Sinosure ayrıca ilgili projelerin finansman...

Memurlar ·

Çin ile 5 milyar $'lık 'varlık' imzası

Memurlar

Çin’le 5 milyar dolarlık iş birliği

Buna göre Sinosure, TVF’nin, cari açığın azaltılmasına dönük enerji, petrokimya ve madencilik sektörlerindeki projelerine Çinli yatırımcı, müteahhit ve finansal kurumları tavsiye edecek. Sinosure ayrıca ilgili projelerin finansman şartlarına bağlı olarak 5 milyar ABD dolarına...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin