28.06.2022

HABER ÖZETI

  • Çiğli Belediyesi, Önce Sen farkındalık hareketi çerçevesinde kadınlara yönelik meme kanserine karşı bilinçlendirme eğitimi düzenlendi.

  • Göktepe: Erken tanı önemli Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Uzman Dr.

  • Kayhan Özdemir ve ekibi meme kanserleri üzerinde yaptıkları çalışmada, risk faktörüne veya yakınmalara sahip hastalarda, daha erken taramalar yaparak takip aralıkları kısaltılabiliyor.

  • Bu anlamda gösterdikleri iş birliğinden ötürü İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İhtiyaç Haritası ve Kanser Savaşçıları Derneğine teşekkür ediyorum.

23/05/22 16:52

Çiğli Belediyesinden meme kanseriyle mücadeleye destek

Çiğli Belediyesi, "Önce Sen" farkındalık hareketi çerçevesinde kadınlara yönelik meme kanserine karşı bilinçlendirme eğitimi düzenlendi. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, toplum sağlığını korumak için çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek "Meme kanserinin erken dönemde...

Istanbulhaber ·

Meme kanserinde umut veren çalışma

Kadınlarda sık görülen meme kanserinde umut veren bir çalışmaya imza atıldı. Ürgüp Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Kayhan Özdemir ve ekibi meme kanserleri üzerinde yaptıkları çalışmada, risk faktörüne veya yakınmalara sahip hastalarda, daha erken taramalar yaparak...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin