02.06.2020

HABER ÖZETI

  • Bozoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 21 Kasım'da TBMM'de kabul edilen kanun değişikliğiyle, özelleştirilen termik santrallerin çevreyi kirletme muafiyetinin uzatıldığını belirtti.

  • Sayın Cumhurbaşkanımıza bu olumlu kararından dolayı teşekkür ediyorum.

  • Karar, ülkemizin havasının, suyunun, toprağının bu santraller tarafından daha fazla kirletilmemesi için umut vericidir.diye konuştu.

  • Asla umutsuz olmamak, sorunları bilimsel temelle dile getirmek ve daima diyalog kanallarını açık tutarak siyasetçileri bilgilendirmek bu olumlu sonuca ulaşmamızda büyük katkı sağlamıştır.

02/12/19 17:52

Çevre Mühendisleri Odasından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vetosuna destek

ANKARA (AA) - AYŞE ŞENSOY BOZTEPE - TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Baran Bozoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın termik santrallere filtre takılmasını erteleyen yasayı veto kararının önemli ve olumlu olduğunu belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımıza bu olumlu...

Memleket ·

Çevre Mühendisleri Odasından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vetosuna destek

Memleket

Çevre Mühendisleri Odasından, Erdoğan'ın vetosuna destek

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Baran Bozoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın termik santrallere filtre takılmasını erteleyen yasayı veto kararının önemli ve olumlu olduğunu belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanımıza bu olumlu kararından dolayı teşekkür ediyorum."...

Memurlar ·

Çevre Mühendisleri Odasından, Erdoğan'ın vetosuna destek

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin