18.04.2019

HABER ÖZETI

  • 0 için Check-Up ve Sağlıklı Süreç Geliştirme Reçeteleri Semineri’ gerçekleşti.Çerkezköy

  • Böylece işletmelerinin de devamını garanti altına almış olacaklar” dedi.“Öğrencilerle sanayicileri buluşturuyoruz”Yapılan seminer hakkında kısa bir değerlendirmede de bulunan Dr.

  • Bu sebeple firmalar kurumsallaşma, sürdürülebilir verimliliği artırma çalışmalarına odaklanarak Endüstri 4.0'a kendilerini hazırlamaları gerekiyor.

  • Doğan Hasan, sanayicilerle yürütülen faaliyetlerde öğrencileri de görevlendirerek, sanayiciler ile öğrencileri buluşturmayı amaçladıklarını belirtti.

15/02/18 19:07

Çerkezköy TSO’dan ‘Endüstri 4.0’ semineri

0 için Check-Up ve Sağlıklı Süreç Geliştirme Reçeteleri Semineri’ gerçekleşti.Çerkezköy TSO konferans salonunda gerçekleşen programda Dr. Doğan Hasan, ‘İş Akış, Görev Tanımlamaları Zaman ve Metot Etütleri, Proses Planlama Üretim Yönetim ve Takip Sistemleri Hedeflerle Yönetim...

Karar ·

Çerkezköy TSO’dan ‘Endüstri 4.0’ semineri

Karar

Çerkezköy TSO’dan ‘Endüstri 4.0’ semineri

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası'nın (Çerkezköy TSO) 2018 yılı eğitim programları arasında olan "Endüstri 4.0 için Check-Up ve Sağlıklı Süreç Geliştirme Reçeteleri Semineri" gerçekleşti. Çerkezköy TSO konferans salonunda gerçekleşen programda Dr. Doğan Hasan, "İş Akış,...

Istanbulhaber ·

Çerkezköy TSO’dan ‘Endüstri 4.0’ semineri

Istanbulhaber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin