24.01.2022

  • Çekya Devlet Başkanı Milos Zeman 10 Ekim tarihinden bu yana tedavi gördüğü Prag Merkez Askeri Hastanesinden (UVN) taburcu edilerek Lany'deki başkanlık köşküne getirildi.

  • Başkan'ın kararına saygı duyuyoruz Prag Merkez Askeri Hastanesi tarafından yapılan açıklamada, Sayın Başkan ve ailesi ile çalışma ofisi, Başkan'ın sağlık durumu, gelişme tahminleri, olası riskler ve komplikasyonlar hakkında defalarca bilgilendirildi.

  • Zeman hastanede kalmalı Zeman'ın Prag Merkez Askeri Hastanesi'ndeki tedavisini yöneten sağlık konseyi, Zeman'ın hastaneden ayrılmaması ve bazı önemli işler için konutuna gitmesini önerdi.

  • Pavel Pafko ise, Sayın Başkan, kendi haklarından mahrum değildir ve sağlık durumunu tehlikeye atmayan ve kendi haklarından mahrum olmayan her hasta, bilinci kapalı değilse hastaneden çıkma konusunda özgürdür dedi.

25/11/21 13:06

Çekya Devlet Başkanı Zeman hastaneden taburcu edildi

Çekya Devlet Başkanı Milos Zeman uzun süredir tedavi gördüğü Prag Merkez Askeri Hastanesinden taburcu edildi. Çekya Devlet Başkanı Milos Zeman 10 Ekim tarihinden bu yana tedavi gördüğü Prag Merkez Askeri Hastanesinden (UVN) taburcu edilerek Lany'deki başkanlık köşküne getirildi....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin