07.07.2020

HABER ÖZETI

  • ANKARA, (DHA)- ÇANKAYA Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından yapılan açıklamada, köpeklerin terk edilme nedenleri arasında şehir değişikliği, komşuların rahatsız olması ve maddi yetersizliklerin yer aldığı belirtildi.

  • Bir hayvan sahiplendiğiniz zaman artık evinizde sizinle birlikte yaşamaya çalışan bir canlı olduğunu, onun da kendine ait karakteri, davranış biçimleri ve rutinleri olduğunu bilmelisiniz.

  • Sevgi hayvanlar için olmazsa olmazdır; ancak bir hayvanın tek ihtiyacı sevgi değildir.

  • Özellikle yavru köpekler tuvalet eğitiminden ev eşyalarına zarar vermemeyi kapsayan temel itaat eğitimlerini sahiplerinden öğrenmelidir.

19/08/19 13:43

Çankaya Belediyesi, Terk Edilen Hayvanlara Sahip Çıkıyor

ANKARA, (DHA)- ÇANKAYA Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından yapılan açıklamada, köpeklerin terk edilme nedenleri arasında şehir değişikliği, komşuların rahatsız olması ve maddi yetersizliklerin yer aldığı belirtildi. Çankaya Belediyesi...

MİLLİYET HABER ·

Çankaya Belediyesi, Terk Edilen Hayvanlara Sahip Çıkıyor

MİLLİYET HABER

Çankaya, terk edilen hayvanlara sahip çıkıyor

Çankaya Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, 2019 yılının ilk 7 ayında 745 sokak hayvanını sahiplendirirken barınağa terk edilen 493 hayvana da sıcak yuva oldu. Köpeklerin terk edilme nedenleri arasında şehir değişikliği, komşuların rahatsız...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin