08.08.2022

HABER ÖZETI

  • Nevşehir Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre; Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçlarından meydana gelen 25 olayda 33 şahsa adli işlem başlatıldı.

  • Nevşehir'de son bir hafta içerisinde polis ekiplerinin uyuşturucuya yönelik yaptığı çalışmalarda; toplam 39 kişi hakkında adli işlem yapıldı.

  • Çalışmalarda 3,12 gram kubar esrar, 2,0 gram eroin, 17,49 gram metamfetamin, 5,34 gram plaka esrar ve 1 adet sentetik ecza (Lyrica) hap maddeleri ele geçirildi.

21/06/22 17:38

Çanakkale’de uyuşturucuya karşı 2 ayda 24 operasyon

Çanakkale'de son 2 ayda gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında 36 şüpheli hakkında adli işlem yapıldı. Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı ve yasadışı kenevir ekimi yapan şahıslara yönelik son 2 ayda uyuşturucu...

Istanbulhaber ·

Nevşehir’de uyuşturucu operasyonu

Nevşehir'de son bir hafta içerisinde polis ekiplerinin uyuşturucuya yönelik yaptığı çalışmalarda; toplam 39 kişi hakkında adli işlem yapıldı. Nevşehir Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre; "Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak" suçlarından meydana gelen 25 olayda...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin