22.09.2020

HABER ÖZETI

  • Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Eski tip konteynerlerin sokaklarımızda oluşturduğu kötü görüntüleri ve kokuları ortadan kaldırmak için kapsamlı bir çalışma yapıyoruz.

  • İşlem sırasında özel tasarım kamyonunun içine alınan çöp konteynerleri sıcak su ile yıkanırken, yıkama işleminde kullanılan özel solüsyonların doğaya zarar vermediği de kaydedildi.

  • İlk aşamada 30 noktaya 5 bin metreküplük yer altı çöp konteyneri, 70 noktada ise 3 bin 750 metreküplük yer üstü konteynerleri yerleştirileceğiz.

  • Yeni nesil çöp konteynerleri çevre güvenliği, temizliği, halk sağlığı ve belediyemizin iş gücü açısından büyük avantaj sağlamaktadır dedi.

01/06/20 18:03

Çöp konteynerleri dezenfekte edildi

Korkuteli ilçesinde yeni tip Korona virüse (Covid-19) karşı dezenfeksiyon çalışmaları kapsamında ilçede bulunan çöp konteynerleri dezenfekte edildi. Korkuteli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, çevre sağlığına karşı oluşabilecek tehlikeleri ortadan kaldırmak...

Istanbulhaber ·

Başkan Doğan: "Yer altı çöp konteyneri sistemini hayata geçiriyoruz"

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ilçede yer altı ve yer üstü çöp konteynerleri sistemini hayata geçireceklerinin müjdesini verdi. Çarşamba Belediyesi ilçe merkezinde yer altı ve yer üstü çöp konteynerleri sistemini hayata geçiriyor. İl etapta 30 yer altı, 70 yer üstü...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin